Μετάβαση στο περιεχόμενο Μετάβαση στην αριστερή πλευρική γραμμή Μετάβαση στη δεξιά πλευρική γραμμή Μετάβαση στο υποσέλιδο

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα για Πρωτάθλημα και Κύπελλο Κέρκυρας.

Ανακοινώθηκε χθες το βράδυ από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματίων Κέρκυρας το πρόγραμμα για το πρωτάθλημα και το κύπελλο.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
  • ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
  • ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • 2η αγωνιστική
    ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
  • ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
  • ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
  • ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
  • ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
  • ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
  • ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • 3η αγωνιστική
    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
  • ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
  • ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
  • 4η αγωνιστική
    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
  • ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
  • ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
  • ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
  • ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
  • 5η αγωνιστική
    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
  • ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
  • ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
  • ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
  • ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
  • 6η αγωνιστική
    ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
  • ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
  • ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
  • ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
  • 7η αγωνιστική
    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
  • ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
  • ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
  • ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
  • ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
  • ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
  • 8η αγωνιστική
    ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
  • ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: –
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
  • 9η αγωνιστική
    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
  • ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
  • ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
  • ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
  • ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
  • 10η αγωνιστική
    ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
  • ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
  • ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
  • ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

11η αγωνιστική

  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
  • ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
  • ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
  • ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ

  • 12η αγωνιστική
    ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
  • ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
  • ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
  • ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
  • ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
  • 13η αγωνιστική
    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
  • ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
  • ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ

Οι αγώνες της 1ης φάσης του κυπέλλου

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΠΑΟΚ ΠΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ

Χωρία αγώνα προκρίνεται ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ- ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
ΑΟ ΑΣΤΡΕΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ